Men's National League Junior

Regular Season

select
I Round I Round Matches

I Day

16/11/2018 - 12:00

Bayantau

16/11/2018 - 12:00

16/11/2018 - 12:00

KazNAU-Burevestnik-2

-

Mangystau-2


16/11/2018 - 12:00

-

KazNAU-Burevestnik-2

Mangystau-2

16/11/2018 - 14:00

Bayantau

16/11/2018 - 14:00

16/11/2018 - 14:00

Altay - 2

1 - 3

Esil-SC-2


16/11/2018 - 14:00

1 - 3

Altay - 2

Esil-SC-2

16/11/2018 - 16:00

Bayantau

16/11/2018 - 16:00

16/11/2018 - 16:00

Taraz - 2

3 - 1

Atyrau - 2


16/11/2018 - 16:00

3 - 1

Taraz - 2

Atyrau - 2

16/11/2018 - 18:00

Bayantau

16/11/2018 - 18:00

16/11/2018 - 18:00

Pavlodar - 2

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2


16/11/2018 - 18:00

3 - 0

Pavlodar - 2

TNC - Kazchrom - 2



II Day

17/11/2018 - 12:00

Bayantau

17/11/2018 - 12:00

17/11/2018 - 12:00

Mangystau-2

3 - 2

Altay - 2


17/11/2018 - 12:00

3 - 2

Mangystau-2

Altay - 2

17/11/2018 - 14:00

Bayantau

17/11/2018 - 14:00

17/11/2018 - 14:00

Esil-SC-2

3 - 0

Taraz - 2


17/11/2018 - 14:00

3 - 0

Esil-SC-2

Taraz - 2

17/11/2018 - 16:00

Bayantau

17/11/2018 - 16:00

17/11/2018 - 16:00

TNC - Kazchrom - 2

0 - 3

Atyrau - 2


17/11/2018 - 16:00

0 - 3

TNC - Kazchrom - 2

Atyrau - 2

17/11/2018 - 18:00

Bayantau

17/11/2018 - 18:00

17/11/2018 - 18:00

Pavlodar - 2

3 - 2

KazNAU-Burevestnik-2


17/11/2018 - 18:00

3 - 2

Pavlodar - 2

KazNAU-Burevestnik-2



III Day

18/11/2018 - 12:00

Bayantau

18/11/2018 - 12:00

18/11/2018 - 12:00

Atyrau - 2

0 - 3

Esil-SC-2


18/11/2018 - 12:00

0 - 3

Atyrau - 2

Esil-SC-2

18/11/2018 - 14:00

Bayantau

18/11/2018 - 14:00

18/11/2018 - 14:00

Taraz - 2

1 - 3

Mangystau-2


18/11/2018 - 14:00

1 - 3

Taraz - 2

Mangystau-2

18/11/2018 - 16:00

Bayantau

18/11/2018 - 16:00

18/11/2018 - 16:00

KazNAU-Burevestnik-2

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2


18/11/2018 - 16:00

3 - 0

KazNAU-Burevestnik-2

TNC - Kazchrom - 2

18/11/2018 - 18:00

Bayantau

18/11/2018 - 18:00

18/11/2018 - 18:00

Altay - 2

0 - 3

Pavlodar - 2


18/11/2018 - 18:00

0 - 3

Altay - 2

Pavlodar - 2



IV Day

19/11/2018 - 12:00

Bayantau

19/11/2018 - 12:00

19/11/2018 - 12:00

TNC - Kazchrom - 2

1 - 3

Esil-SC-2


19/11/2018 - 12:00

1 - 3

TNC - Kazchrom - 2

Esil-SC-2

19/11/2018 - 14:00

Bayantau

19/11/2018 - 14:00

19/11/2018 - 14:00

Mangystau-2

1 - 3

Atyrau - 2


19/11/2018 - 14:00

1 - 3

Mangystau-2

Atyrau - 2

19/11/2018 - 16:00

Bayantau

19/11/2018 - 16:00

19/11/2018 - 16:00

KazNAU-Burevestnik-2

2 - 3

Altay - 2


19/11/2018 - 16:00

2 - 3

KazNAU-Burevestnik-2

Altay - 2

19/11/2018 - 18:00

Bayantau

19/11/2018 - 18:00

19/11/2018 - 18:00

Pavlodar - 2

3 - 2

Taraz - 2


19/11/2018 - 18:00

3 - 2

Pavlodar - 2

Taraz - 2



V Day

21/11/2018 - 10:00

Bayantau

21/11/2018 - 10:00

21/11/2018 - 10:00

Altay - 2

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2


21/11/2018 - 10:00

3 - 0

Altay - 2

TNC - Kazchrom - 2

21/11/2018 - 12:00

Bayantau

21/11/2018 - 12:00

21/11/2018 - 12:00

Taraz - 2

2 - 3

KazNAU-Burevestnik-2


21/11/2018 - 12:00

2 - 3

Taraz - 2

KazNAU-Burevestnik-2

21/11/2018 - 14:00

Bayantau

21/11/2018 - 14:00

21/11/2018 - 14:00

Esil-SC-2

3 - 1

Mangystau-2


21/11/2018 - 14:00

3 - 1

Esil-SC-2

Mangystau-2

21/11/2018 - 16:00

Bayantau

21/11/2018 - 16:00

21/11/2018 - 16:00

Atyrau - 2

0 - 3

Pavlodar - 2


21/11/2018 - 16:00

0 - 3

Atyrau - 2

Pavlodar - 2



VI Day

22/11/2018 - 10:00

Bayantau

22/11/2018 - 10:00

22/11/2018 - 10:00

Altay - 2

0 - 3

Taraz - 2


22/11/2018 - 10:00

0 - 3

Altay - 2

Taraz - 2

22/11/2018 - 12:00

Bayantau

22/11/2018 - 12:00

22/11/2018 - 12:00

KazNAU-Burevestnik-2

3 - 0

Atyrau - 2


22/11/2018 - 12:00

3 - 0

KazNAU-Burevestnik-2

Atyrau - 2

22/11/2018 - 14:00

Bayantau

22/11/2018 - 14:00

22/11/2018 - 14:00

TNC - Kazchrom - 2

0 - 3

Mangystau-2


22/11/2018 - 14:00

0 - 3

TNC - Kazchrom - 2

Mangystau-2

22/11/2018 - 16:00

Bayantau

22/11/2018 - 16:00

22/11/2018 - 16:00

Pavlodar - 2

1 - 3

Esil-SC-2


22/11/2018 - 16:00

1 - 3

Pavlodar - 2

Esil-SC-2



VII Day

23/11/2018 - 10:00

Bayantau

23/11/2018 - 10:00

23/11/2018 - 10:00

Taraz - 2

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2


23/11/2018 - 10:00

3 - 0

Taraz - 2

TNC - Kazchrom - 2

23/11/2018 - 12:00

Bayantau

23/11/2018 - 12:00

23/11/2018 - 12:00

Atyrau - 2

1 - 3

Altay - 2


23/11/2018 - 12:00

1 - 3

Atyrau - 2

Altay - 2

23/11/2018 - 14:00

Bayantau

23/11/2018 - 14:00

23/11/2018 - 14:00

Esil-SC-2

3 - 2

KazNAU-Burevestnik-2


23/11/2018 - 14:00

3 - 2

Esil-SC-2

KazNAU-Burevestnik-2

23/11/2018 - 16:00

Bayantau

23/11/2018 - 16:00

23/11/2018 - 16:00

Mangystau-2

2 - 3

Pavlodar - 2


23/11/2018 - 16:00

2 - 3

Mangystau-2

Pavlodar - 2

II Round II Round Matches

II Day

12/12/2018 - 10:00

Aktobe

12/12/2018 - 10:00

12/12/2018 - 10:00

Altay - 2

0 - 3

Taraz - 2


12/12/2018 - 10:00

0 - 3

Altay - 2

Taraz - 2

12/12/2018 - 12:00

Aktobe

12/12/2018 - 12:00

12/12/2018 - 12:00

Atyrau - 2

0 - 3

KazNAU-Burevestnik-2


12/12/2018 - 12:00

0 - 3

Atyrau - 2

KazNAU-Burevestnik-2

12/12/2018 - 14:00

Aktobe

12/12/2018 - 14:00

12/12/2018 - 14:00

Esil-SC-2

0 - 3

Pavlodar - 2


12/12/2018 - 14:00

0 - 3

Esil-SC-2

Pavlodar - 2

12/12/2018 - 16:00

Aktobe

12/12/2018 - 16:00

12/12/2018 - 16:00

TNC - Kazchrom - 2

3 - 0

Mangystau-2


12/12/2018 - 16:00

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2

Mangystau-2



I Day

11/12/2018 - 10:00

Aktobe

11/12/2018 - 10:00

11/12/2018 - 10:00

Pavlodar - 2

3 - 1

Atyrau - 2


11/12/2018 - 10:00

3 - 1

Pavlodar - 2

Atyrau - 2

11/12/2018 - 12:00

Aktobe

11/12/2018 - 12:00

11/12/2018 - 12:00

KazNAU-Burevestnik-2

3 - 0

Altay - 2


11/12/2018 - 12:00

3 - 0

KazNAU-Burevestnik-2

Altay - 2

11/12/2018 - 14:00

Aktobe

11/12/2018 - 14:00

11/12/2018 - 14:00

Taraz - 2

3 - 1

Mangystau-2


11/12/2018 - 14:00

3 - 1

Taraz - 2

Mangystau-2

11/12/2018 - 16:00

Aktobe

11/12/2018 - 16:00

11/12/2018 - 16:00

Esil-SC-2

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2


11/12/2018 - 16:00

3 - 0

Esil-SC-2

TNC - Kazchrom - 2



III Day

13/12/2018 - 10:00

Aktobe

13/12/2018 - 10:00

13/12/2018 - 10:00

KazNAU-Burevestnik-2

3 - 1

Esil-SC-2


13/12/2018 - 10:00

3 - 1

KazNAU-Burevestnik-2

Esil-SC-2

13/12/2018 - 12:00

Aktobe

13/12/2018 - 12:00

13/12/2018 - 12:00

Taraz - 2

3 - 0

Atyrau - 2


13/12/2018 - 12:00

3 - 0

Taraz - 2

Atyrau - 2

13/12/2018 - 14:00

Aktobe

13/12/2018 - 14:00

13/12/2018 - 14:00

Mangystau-2

2 - 3

Altay - 2


13/12/2018 - 14:00

2 - 3

Mangystau-2

Altay - 2

13/12/2018 - 16:00

Aktobe

13/12/2018 - 16:00

13/12/2018 - 16:00

Pavlodar - 2

3 - 0

TNC - Kazchrom - 2


13/12/2018 - 16:00

3 - 0

Pavlodar - 2

TNC - Kazchrom - 2



IV Day

14/12/2018 - 10:00

Aktobe

14/12/2018 - 10:00

14/12/2018 - 10:00

Atyrau - 2

3 - 2

Mangystau-2


14/12/2018 - 10:00

3 - 2

Atyrau - 2

Mangystau-2

14/12/2018 - 12:00

Aktobe

14/12/2018 - 12:00

14/12/2018 - 12:00

Esil-SC-2

1 - 3

Taraz - 2


14/12/2018 - 12:00

1 - 3

Esil-SC-2

Taraz - 2

14/12/2018 - 14:00

Aktobe

14/12/2018 - 14:00

14/12/2018 - 14:00

Pavlodar - 2

1 - 3

KazNAU-Burevestnik-2


14/12/2018 - 14:00

1 - 3

Pavlodar - 2

KazNAU-Burevestnik-2

14/12/2018 - 16:00

Aktobe

14/12/2018 - 16:00

14/12/2018 - 16:00

TNC - Kazchrom - 2

0 - 3

Altay - 2


14/12/2018 - 16:00

0 - 3

TNC - Kazchrom - 2

Altay - 2



V Day

16/12/2018 - 10:00

Aktobe

16/12/2018 - 10:00

16/12/2018 - 10:00

Taraz - 2

3 - 1

Pavlodar - 2


16/12/2018 - 10:00