Men's National League

Regular Season

select
Round (I) Round (I) Matches

I Day

02/11/2019 - 12:00

ABB-Arena

02/11/2019 - 12:00

02/11/2019 - 12:00

Mangystau

3 - 1

Altay


02/11/2019 - 12:00

3 - 1

Mangystau

Altay

02/11/2019 - 14:30

ABB-Arena

02/11/2019 - 14:30

02/11/2019 - 14:30

Esil - SC

3 - 0

Pavlodar


02/11/2019 - 14:30

3 - 0

Esil - SC

Pavlodar

02/11/2019 - 17:55

ABB-Arena

02/11/2019 - 17:55

02/11/2019 - 17:55

Dynamo - Taraz

0 - 3

Burevestnik - Almaty


02/11/2019 - 17:55

0 - 3

Dynamo - Taraz

Burevestnik - Almaty



II Day

03/11/2019 - 13:00

ABB-Arena

03/11/2019 - 13:00

03/11/2019 - 13:00

Altay

1 - 3

Esil - SC


03/11/2019 - 13:00

1 - 3

Altay

Esil - SC

03/11/2019 - 15:30

ABB-Arena

03/11/2019 - 15:30

03/11/2019 - 15:30

Atyrau

3 - 0

Mangystau


03/11/2019 - 15:30

3 - 0

Atyrau

Mangystau

03/11/2019 - 18:00

ABB-Arena

03/11/2019 - 18:00

03/11/2019 - 18:00

Pavlodar

0 - 3

Dynamo - Taraz


03/11/2019 - 18:00

0 - 3

Pavlodar

Dynamo - Taraz



III Day

04/11/2019 - 13:00

ABB-Arena

04/11/2019 - 13:00

04/11/2019 - 13:00

Esil - SC

0 - 3

Atyrau


04/11/2019 - 13:00

0 - 3

Esil - SC

Atyrau

04/11/2019 - 15:30

ABB-Arena

04/11/2019 - 15:30

04/11/2019 - 15:30

Dynamo - Taraz

3 - 2

Altay


04/11/2019 - 15:30

3 - 2

Dynamo - Taraz

Altay

04/11/2019 - 18:00

ABB-Arena

04/11/2019 - 18:00

04/11/2019 - 18:00

Burevestnik - Almaty

3 - 1

Pavlodar


04/11/2019 - 18:00

3 - 1

Burevestnik - Almaty

Pavlodar



IV Day

05/11/2019 - 13:00

ABB-Arena

05/11/2019 - 13:00

05/11/2019 - 13:00

Atyrau

3 - 0

Dynamo - Taraz


05/11/2019 - 13:00

3 - 0

Atyrau

Dynamo - Taraz

05/11/2019 - 15:30

ABB-Arena

05/11/2019 - 15:30

05/11/2019 - 15:30

Mangystau

1 - 3

Esil - SC


05/11/2019 - 15:30

1 - 3

Mangystau

Esil - SC

05/11/2019 - 18:00

ABB-Arena

05/11/2019 - 18:00

05/11/2019 - 18:00

Altay

0 - 3

Burevestnik - Almaty


05/11/2019 - 18:00

0 - 3

Altay

Burevestnik - Almaty



Day VI

08/11/2019 - 13:00

ABB-Arena

08/11/2019 - 13:00

08/11/2019 - 13:00

Esil - SC

1 - 3

Dynamo - Taraz


08/11/2019 - 13:00

1 - 3

Esil - SC

Dynamo - Taraz

08/11/2019 - 15:30

ABB-Arena

08/11/2019 - 15:30

08/11/2019 - 15:30

Atyrau

3 - 0

Pavlodar


08/11/2019 - 15:30

3 - 0

Atyrau

Pavlodar

08/11/2019 - 18:00

ABB-Arena

08/11/2019 - 18:00

08/11/2019 - 18:00

Mangystau

1 - 3

Burevestnik - Almaty


08/11/2019 - 18:00

1 - 3

Mangystau

Burevestnik - Almaty



Day VII

09/11/2019 - 13:00

ABB-Arena

09/11/2019 - 13:00

09/11/2019 - 13:00

Altay

0 - 3

Atyrau


09/11/2019 - 13:00

0 - 3

Altay

Atyrau

09/11/2019 - 15:30

ABB-Arena

09/11/2019 - 15:30

09/11/2019 - 15:30

Pavlodar

0 - 3

Mangystau


09/11/2019 - 15:30

0 - 3

Pavlodar

Mangystau

09/11/2019 - 18:00

ABB-Arena

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

Burevestnik - Almaty

3 - 0

Esil - SC


09/11/2019 - 18:00

3 - 0

Burevestnik - Almaty

Esil - SC



Day V

07/11/2019 - 13:00

ABB-Arena

07/11/2019 - 13:00

07/11/2019 - 13:00

Dynamo - Taraz

3 - 1

Mangystau


07/11/2019 - 13:00

3 - 1

Dynamo - Taraz

Mangystau

07/11/2019 - 15:30

ABB-Arena

07/11/2019 - 15:30

07/11/2019 - 15:30

Pavlodar

0 - 3

Altay


07/11/2019 - 15:30

0 - 3

Pavlodar

Altay

07/11/2019 - 18:00

ABB-Arena

07/11/2019 - 18:00

07/11/2019 - 18:00

Burevestnik - Almaty

3 - 0

Atyrau


07/11/2019 - 18:00

3 - 0

Burevestnik - Almaty

Atyrau

Round (II) Round (II) Matches

IV Day

05/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

05/12/2019 - 12:00

05/12/2019 - 12:00

Pavlodar

0 - 3

Mangystau


05/12/2019 - 12:00

0 - 3

Pavlodar

Mangystau

05/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

05/12/2019 - 14:30

05/12/2019 - 14:30

Burevestnik - Almaty

1 - 3

Esil - SC


05/12/2019 - 14:30

1 - 3

Burevestnik - Almaty

Esil - SC

05/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

05/12/2019 - 17:00

05/12/2019 - 17:00

Atyrau

2 - 3

Dynamo - Taraz


05/12/2019 - 17:00

2 - 3

Atyrau

Dynamo - Taraz



V Day

07/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

07/12/2019 - 12:00

07/12/2019 - 12:00

Esil - SC

1 - 3

Atyrau


07/12/2019 - 12:00

1 - 3

Esil - SC

Atyrau

07/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

07/12/2019 - 14:30

07/12/2019 - 14:30

Mangystau

1 - 3

Burevestnik - Almaty


07/12/2019 - 14:30

1 - 3

Mangystau

Burevestnik - Almaty

07/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

07/12/2019 - 17:00

07/12/2019 - 17:00

Altay

3 - 0

Pavlodar


07/12/2019 - 17:00

3 - 0

Altay

Pavlodar



VI Day

08/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

08/12/2019 - 12:00

08/12/2019 - 12:00

Atyrau

3 - 0

Mangystau


08/12/2019 - 12:00

3 - 0

Atyrau

Mangystau

08/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

08/12/2019 - 14:30

08/12/2019 - 14:30

Burevestnik - Almaty

3 - 1

Altay


08/12/2019 - 14:30

3 - 1

Burevestnik - Almaty

Altay

08/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

08/12/2019 - 17:00

08/12/2019 - 17:00

Dynamo - Taraz

3 - 0

Esil - SC


08/12/2019 - 17:00

3 - 0

Dynamo - Taraz

Esil - SC



VII Day

09/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

09/12/2019 - 12:00

09/12/2019 - 12:00

Altay

1 - 3

Atyrau


09/12/2019 - 12:00

1 - 3

Altay

Atyrau

09/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

09/12/2019 - 14:30

09/12/2019 - 14:30

Pavlodar

0 - 3

Burevestnik - Almaty


09/12/2019 - 14:30

0 - 3

Pavlodar

Burevestnik - Almaty

09/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

09/12/2019 - 17:00

09/12/2019 - 17:00

Mangystau

2 - 3

Dynamo - Taraz


09/12/2019 - 17:00

2 - 3

Mangystau

Dynamo - Taraz



I Day

02/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

02/12/2019 - 12:00

02/12/2019 - 12:00

Atyrau

3 - 0

Pavlodar


02/12/2019 - 12:00

3 - 0

Atyrau

Pavlodar

02/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

02/12/2019 - 14:30

02/12/2019 - 14:30

Esil - SC

3 - 1

Mangystau


02/12/2019 - 14:30

3 - 1

Esil - SC

Mangystau

02/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

02/12/2019 - 17:00

02/12/2019 - 17:00

Dynamo - Taraz

3 - 0

Altay


02/12/2019 - 17:00

3 - 0

Dynamo - Taraz

Altay



II Day

03/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

03/12/2019 - 12:00

03/12/2019 - 12:00

Burevestnik - Almaty

3 - 2

Atyrau


03/12/2019 - 12:00

3 - 2

Burevestnik - Almaty

Atyrau

03/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

03/12/2019 - 14:30

03/12/2019 - 14:30

Altay

0 - 3

Esil - SC


03/12/2019 - 14:30

0 - 3

Altay

Esil - SC

03/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

03/12/2019 - 17:00

03/12/2019 - 17:00

Pavlodar

0 - 3

Dynamo - Taraz


03/12/2019 - 17:00

0 - 3

Pavlodar

Dynamo - Taraz



III Day

04/12/2019 - 12:00

Taraz-Arena

04/12/2019 - 12:00

04/12/2019 - 12:00

Esil - SC

3 - 1

Pavlodar


04/12/2019 - 12:00

3 - 1

Esil - SC

Pavlodar

04/12/2019 - 14:30

Taraz-Arena

04/12/2019 - 14:30

04/12/2019 - 14:30

Dynamo - Taraz

1 - 3

Burevestnik - Almaty


04/12/2019 - 14:30

1 - 3

Dynamo - Taraz

Burevestnik - Almaty

04/12/2019 - 17:00

Taraz-Arena

04/12/2019 - 17:00

04/12/2019 - 17:00

Mangystau

2 - 3

Altay


04/12/2019 - 17:00

2 - 3

Mangystau

Altay

Round (III) Round (III) Matches

I Day

19/01/2020 - 13:00

FOK

19/01/2020 - 13:00

19/01/2020 - 13:00

Atyrau

3 - 0

Pavlodar


19/01/2020 - 13:00

3 - 0

Atyrau

Pavlodar

19/01/2020 - 15:30

FOK

19/01/2020 - 15:30

19/01/2020 - 15:30

Dynamo - Taraz

1 - 3

Altay


19/01/2020 - 15:30

1 - 3

Dynamo - Taraz

Altay

19/01/2020 - 18:00

FOK

19/01/2020 - 18:00

19/01/2020 - 18:00

Esil - SC

0 - 3

Mangystau


19/01/2020 - 18:00

0 - 3

Esil - SC

Mangystau



II Day

20/01/2020 - 13:00

FOK

20/01/2020 - 13:00

20/01/2020 - 13:00

Burevestnik - Almaty

3 -