Men's National League Junior

Regular Season

select
I Round I Round Matches

I Day

14/11/2019 - 10:00

FOK

14/11/2019 - 10:00

14/11/2019 - 10:00

Esil-SC-2

0 - 3

Pavlodar - 2


14/11/2019 - 10:00

0 - 3

Esil-SC-2

Pavlodar - 2

14/11/2019 - 12:00

FOK

14/11/2019 - 12:00

14/11/2019 - 12:00

Taraz - 2

3 - 1

Burevestnik-2


14/11/2019 - 12:00

3 - 1

Taraz - 2

Burevestnik-2

14/11/2019 - 14:00

FOK

14/11/2019 - 14:00

14/11/2019 - 14:00

Mangystau-2

1 - 3

Altay - 2


14/11/2019 - 14:00

1 - 3

Mangystau-2

Altay - 2



II Day

15/11/2019 - 10:00

FOK

15/11/2019 - 10:00

15/11/2019 - 10:00

Pavlodar - 2

3 - 0

Taraz - 2


15/11/2019 - 10:00

3 - 0

Pavlodar - 2

Taraz - 2

15/11/2019 - 12:00

FOK

15/11/2019 - 12:00

15/11/2019 - 12:00

Atyrau - 2

1 - 3

Mangystau-2


15/11/2019 - 12:00

1 - 3

Atyrau - 2

Mangystau-2

15/11/2019 - 14:00

FOK

15/11/2019 - 14:00

15/11/2019 - 14:00

Altay - 2

3 - 0

Esil-SC-2


15/11/2019 - 14:00

3 - 0

Altay - 2

Esil-SC-2



III Day

16/11/2019 - 12:00

FOK

16/11/2019 - 12:00

16/11/2019 - 12:00

Burevestnik-2

0 - 3

Pavlodar - 2


16/11/2019 - 12:00

0 - 3

Burevestnik-2

Pavlodar - 2

16/11/2019 - 14:00

FOK

16/11/2019 - 14:00

16/11/2019 - 14:00

Esil-SC-2

3 - 1

Atyrau - 2


16/11/2019 - 14:00

3 - 1

Esil-SC-2

Atyrau - 2

16/11/2019 - 16:00

FOK

16/11/2019 - 16:00

16/11/2019 - 16:00

Taraz - 2

0 - 3

Altay - 2


16/11/2019 - 16:00

0 - 3

Taraz - 2

Altay - 2



IV Day

17/11/2019 - 12:00

FOK

17/11/2019 - 12:00

17/11/2019 - 12:00

Mangystau-2

0 - 3

Esil-SC-2


17/11/2019 - 12:00

0 - 3

Mangystau-2

Esil-SC-2

17/11/2019 - 14:00

FOK

17/11/2019 - 14:00

17/11/2019 - 14:00

Atyrau - 2

2 - 3

Taraz - 2


17/11/2019 - 14:00

2 - 3

Atyrau - 2

Taraz - 2

17/11/2019 - 16:00

FOK

17/11/2019 - 16:00

17/11/2019 - 16:00

Altay - 2

1 - 3

Burevestnik-2


17/11/2019 - 16:00

1 - 3

Altay - 2

Burevestnik-2

18/11/2019 - 10:00

FOK

18/11/2019 - 10:00

18/11/2019 - 10:00

Pavlodar - 2

3 - 1

Mangystau-2


18/11/2019 - 10:00

3 - 1

Pavlodar - 2

Mangystau-2



V Day

19/11/2019 - 13:00

FOK

19/11/2019 - 13:00

19/11/2019 - 13:00

Taraz - 2

0 - 3

Mangystau-2


19/11/2019 - 13:00

0 - 3

Taraz - 2

Mangystau-2

19/11/2019 - 15:00

FOK

19/11/2019 - 15:00

19/11/2019 - 15:00

Burevestnik-2

3 - 1

Atyrau - 2


19/11/2019 - 15:00

3 - 1

Burevestnik-2

Atyrau - 2

19/11/2019 - 17:00

FOK

19/11/2019 - 17:00

19/11/2019 - 17:00

Pavlodar - 2

2 - 3

Altay - 2


19/11/2019 - 17:00

2 - 3

Pavlodar - 2

Altay - 2



VI Day

20/11/2019 - 13:00

FOK

20/11/2019 - 13:00

20/11/2019 - 13:00

Mangystau-2

1 - 3

Burevestnik-2


20/11/2019 - 13:00

1 - 3

Mangystau-2

Burevestnik-2

20/11/2019 - 15:00

FOK

20/11/2019 - 15:00

20/11/2019 - 15:00

Atyrau - 2

2 - 3

Pavlodar - 2


20/11/2019 - 15:00

2 - 3

Atyrau - 2

Pavlodar - 2

20/11/2019 - 17:00

FOK

20/11/2019 - 17:00

20/11/2019 - 17:00

Esil-SC-2

3 - 0

Taraz - 2


20/11/2019 - 17:00

3 - 0

Esil-SC-2

Taraz - 2



VII Day

21/11/2019 - 15:00

FOK

21/11/2019 - 15:00

21/11/2019 - 15:00

Burevestnik-2

2 - 3

Esil-SC-2


21/11/2019 - 15:00

2 - 3

Burevestnik-2

Esil-SC-2

21/11/2019 - 17:00

FOK

21/11/2019 - 17:00

21/11/2019 - 17:00

Altay - 2

3 - 0

Atyrau - 2


21/11/2019 - 17:00

3 - 0

Altay - 2

Atyrau - 2

II Round II Round Matches

I Day

21/12/2019 - 13:30

Vinokurov

21/12/2019 - 13:30

21/12/2019 - 13:30

Altay - 2

3 - 0

Atyrau - 2


21/12/2019 - 13:30

3 - 0

Altay - 2

Atyrau - 2

21/12/2019 - 15:30

Vinokurov

21/12/2019 - 15:30

21/12/2019 - 15:30

KazNAU-Burevestnik-2

0 - 3

Mangystau-2


21/12/2019 - 15:30

0 - 3

KazNAU-Burevestnik-2

Mangystau-2

21/12/2019 - 17:30

Vinokurov

21/12/2019 - 17:30

21/12/2019 - 17:30

Esil-SC-2

2 - 3

Taraz - 2


21/12/2019 - 17:30

2 - 3

Esil-SC-2

Taraz - 2



II Day

22/12/2019 - 13:30

Vinokurov

22/12/2019 - 13:30

22/12/2019 - 13:30

Pavlodar - 2

3 - 1

Altay - 2


22/12/2019 - 13:30

3 - 1

Pavlodar - 2

Altay - 2

22/12/2019 - 15:30

Vinokurov

22/12/2019 - 15:30

22/12/2019 - 15:30

Taraz - 2

3 - 2

KazNAU-Burevestnik-2


22/12/2019 - 15:30

3 - 2

Taraz - 2

KazNAU-Burevestnik-2

22/12/2019 - 17:30

Vinokurov

22/12/2019 - 17:30

22/12/2019 - 17:30

Atyrau - 2

0 - 3

Esil-SC-2


22/12/2019 - 17:30

0 - 3

Atyrau - 2

Esil-SC-2



III Day

23/12/2019 - 13:30

Vinokurov

23/12/2019 - 13:30

23/12/2019 - 13:30

Mangystau-2

3 - 2

Taraz - 2


23/12/2019 - 13:30

3 - 2

Mangystau-2

Taraz - 2

23/12/2019 - 15:30

Vinokurov

23/12/2019 - 15:30

23/12/2019 - 15:30

KazNAU-Burevestnik-2

3 - 0

Atyrau - 2


23/12/2019 - 15:30

3 - 0

KazNAU-Burevestnik-2

Atyrau - 2

23/12/2019 - 17:30

Vinokurov

23/12/2019 - 17:30

23/12/2019 - 17:30

Esil-SC-2

0 - 3

Pavlodar - 2


23/12/2019 - 17:30

0 - 3

Esil-SC-2

Pavlodar - 2



IV Day

24/12/2019 - 13:30

Vinokurov

24/12/2019 - 13:30

24/12/2019 - 13:30

Atyrau - 2

1 - 3

Mangystau-2


24/12/2019 - 13:30

1 - 3

Atyrau - 2

Mangystau-2

24/12/2019 - 15:30

Vinokurov

24/12/2019 - 15:30

24/12/2019 - 15:30

Pavlodar - 2

3 - 0

KazNAU-Burevestnik-2


24/12/2019 - 15:30

3 - 0

Pavlodar - 2

KazNAU-Burevestnik-2

24/12/2019 - 17:30

Vinokurov

24/12/2019 - 17:30

24/12/2019 - 17:30

Altay - 2

3 - 1

Esil-SC-2


24/12/2019 - 17:30

3 - 1

Altay - 2

Esil-SC-2



V Day

26/12/2019 - 13:30

Vinokurov

26/12/2019 - 13:30

26/12/2019 - 13:30

KazNAU-Burevestnik-2

0 - 3

Altay - 2


26/12/2019 - 13:30

0 - 3

KazNAU-Burevestnik-2

Altay - 2

26/12/2019 - 15:30

Vinokurov

26/12/2019 - 15:30

26/12/2019 - 15:30

Mangystau-2

1 - 3

Pavlodar - 2


26/12/2019 - 15:30

1 - 3

Mangystau-2

Pavlodar - 2

26/12/2019 - 17:30

Vinokurov

26/12/2019 - 17:30

26/12/2019 - 17:30

Taraz - 2

2 - 3

Atyrau - 2


26/12/2019 - 17:30

2 - 3

Taraz - 2

Atyrau - 2



VI Day

27/12/2019 - 13:30

Vinokurov

27/12/2019 - 13:30

27/12/2019 - 13:30

Altay - 2

3 - 0

Mangystau-2


27/12/2019 - 13:30

3 - 0

Altay - 2

Mangystau-2

27/12/2019 - 15:30

Vinokurov

27/12/2019 - 15:30

27/12/2019 - 15:30

Pavlodar - 2

3 - 2

Taraz - 2


27/12/2019 - 15:30

3 - 2

Pavlodar - 2

Taraz - 2

27/12/2019 - 17:30

Vinokurov

27/12/2019 - 17:30

27/12/2019 - 17:30

Esil-SC-2

3 - 2

KazNAU-Burevestnik-2


27/12/2019 - 17:30

3 - 2

Esil-SC-2

KazNAU-Burevestnik-2



VII Day

28/12/2019 - 11:00

Vinokurov

28/12/2019 - 11:00

28/12/2019 - 11:00

Taraz - 2

0 - 3

Altay - 2


28/12/2019 - 11:00

0 - 3

Taraz - 2

Altay - 2

28/12/2019 - 13:00

Vinokurov

28/12/2019 - 13:00

28/12/2019 - 13:00

Atyrau - 2

0 - 3

Pavlodar - 2


28/12/2019 - 13:00

0 - 3

Atyrau - 2

Pavlodar - 2

28/12/2019 - 15:00

Vinokurov

28/12/2019 - 15:00

28/12/2019 - 15:00

Mangystau-2

2 - 3

Esil-SC-2


28/12/2019 - 15:00

2 - 3

Mangystau-2

Esil-SC-2

III Round III Round Matches

I Day

11/02/2020 - 11:00

FOK

11/02/2020 - 11:00

11/02/2020 - 11:00

Esil-SC-2

3 - 2

Taraz - 2


11/02/2020 - 11:00

3 - 2

Esil-SC-2

Taraz - 2

11/02/2020 - 13:00

FOK

11/02/2020 - 13:00

11/02/2020 - 13:00

Burevestnik-2

3 - 1

Mangystau-2


11/02/2020 - 13:00

3 - 1

Burevestnik-2

Mangystau-2

11/02/2020 - 15:00

FOK

11/02/2020 - 15:00

11/02/2020 - 15:00

Altay - 2

3 - 1

Atyrau - 2


11/02/2020 - 15:00

3 - 1

Altay - 2

Atyrau - 2



II Day

12/02/2020 - 11:00

FOK

12/02/2020 - 11:00

12/02/2020 - 11:00

Taraz - 2

0 - 3

Mangystau-2


12/02/2020 - 11:00

0 - 3

Taraz - 2

Mangystau-2

12/02/2020 - 13:00